Sportisti

Kura ir labākā ģitāra iesācējiem?

Wow, tas ir jautājums, par kuru man ir jautāts simtiem reižu. Īsa atbilde ir tāda, ka labākā iesācēju ģitāra ir ģitāra, ko jūs atradīsiet jautri un viegli spēlēt.

Kas ir labākais iesācēja ģitāra JUMS? Nu, kas atšķiras no cilvēka uz cilvēku ķermeņa formas un izmēra, augstuma, pirkstu biezuma, rokas izmēra, pozas, mūzikas gaumes un fiziskās vides un mājas / prakses telpas dēļ.

Viena cilvēka „ideālā ģitāra” ir citas personas murgs.

Ja ir viens punkts, ko es gribu, lai jūs ņemtu no šīs rokasgrāmatas, tas ir šāds: Viens izmērs NAV piemērots visiem.

Nokļūšana lieliskajā startā
Tas ir fakts: daudz cilvēku cenšas iemācīties ģitāru, un ne visi gūst panākumus.

  • Dažas lietas ietekmēs jūsu izredzes gūt panākumus vairāk nekā ģitāra, ko mācīsiet. Ļoti svarīga ir laba iesācēja ģitāra.
  • Ģitāras lieluma, formas, skaņas un atskaņojamības ziņā ir ļoti atšķirīgas. Dažas ģitāras ir grūti spēlēt. Dažas ģitāras ir viegli spēlēt.
  • Ja esat pilnīgs iesācējs, labāk pārliecinieties, ka jūs uzzināsiet par ģitāru, kuru ir viegli spēlēt!

Pirmkārt, ir svarīgi saprast, ka pastāv dažādi ģitāras veidi.
Kopumā tie iedalās divās nometnēs: akustiskā vai elektriskā.

Bet ir dažāda veida akustiskie un dažāda veida elektriskie.
Vispirms apskatīsim akustiskās ģitāras. Kopumā ir divu veidu akustiskās ģitāras.

Klasiskās un flamenko ģitāras, kas izmanto neilona stīgas. (Labajā pusē esošā ģitāra ir klasiskā ģitāra.)
Tērauda stīgas ģitāras ir biežākas un plaši lietotas rock, blues, pop un country mūzikā. (Skatiet ģitāru pa kreisi, zemāk.)

Kā ātri pateikt, ja ģitāra ir neilona vai tērauda stīgas. Sajūti tos. Tērauda auklas jūtas metāla. Nylon stīgas jūtas vairāk kā plastmasas un ir siltākas. Paskaties uz tiltu. Tērauda auklas parasti piestiprina ar tapām. Nilona virknes ir sasietas ar cilpu. Tērauda stīgas ir daudz vairāk saspringtas, tāpēc tās ir piesaistītas.

Kāda ir atšķirība starp “elektroakustiskajām” un “daļēji akustiskajām” ģitārām?
Elektroakustiskā ir akustiskā ģitāra, kuru var pieslēgt pastiprinātājam, ja jums ir nepieciešams vairāk skaļuma vai vēlaties izmantot kādu efektu. Tas izskatās tāpat kā tērauda stīgu akustiskā ģitāra, bet tai ir domkrats, piemēram:

Daļēji akustiska ģitāra (AKA “dobais korpuss”) ir elektriskās ģitāras veids, kam ir gan skaņas kaste, gan viens vai vairāki elektriskie pikseļi. Nākamajā sadaļā redzēsiet piemēru.

Elektriskās ģitāras
Elektriskā ģitāra. Pat pēc 25 gadu spēlēšanas šie divi vārdi padara manu sirdi izlaistu ritmu! Ja akustiskās ģitāras ir “standarta ģitāras”, nekā elektriskās ģitāras ir “GT Turbo Ultimate Edition”. Elektriskajām ģitārām jābūt savienotām ar ģitāras pastiprinātāju. Jūs noteikti varat spēlēt tos bez savienojuma ar pastiprinātāju, bet tie būs ļoti klusi.

(Turklāt, ja jums ir elektriskās ģitāras īpašnieks, ja jūs nepiedāvājat ar pastiprinātāju?)

Kopumā ir 3 dažāda veida elektriskās ģitāras
1) “Standarta” elektriskās ģitāras
Iespējams, tas ir elektriskās ģitāras veids, kas jums ir prātā.
2) Pusakustiskās ģitāras (AKA “dobās korpusa” elektriskās ģitāras)
Šī ir elektriskā ģitāra, kurai ir gan skaņas kaste, gan viens vai vairāki elektriskie pacēlāji. Tas ir mazliet hibrīds.
3) Basu ģitāras
Ģitārām parasti ir 6 virknes, bet basģitārisms ir ļoti atšķirīgs zvērs. Basu ģitārām ir tikai 4 virknes, tās ir ļoti biezas un spēlē ļoti dziļus, zemus toņus.

Šīs ģitāras ir smagas un garas (tās būvētas kā cietas tvertnes), un tām ir nepieciešama pastiprināšana, tāpat kā jebkura cita veida elektriskā ģitāra.

(Neļaujiet sevi apmānīt ar šī attēla mērogu – šī ģitāra ir aptuveni par 20% lielāka nekā divas virs tās.)

Basu ģitāras galvenokārt izmanto, lai atskaņotu vienas piezīmes melodijas, lai pavadītu citus ģitāristus.

Katram ģitāristam kaut kādā brīdī jāspēlē un jāpieder bass, jo viņi ir ļoti jautri, bet noteikti nav labākā iesācēju ģitāra. (Ja vien vienīgais un vienīgais mērķis nav būt bass spēlētājs!)

Lai būtu labi noapaļots ģitārists, jums ir jāsaprot akordi un strumming. Šī iemesla dēļ es iesaku cilvēkiem vispirms mācīties ģitāru un tad pāriet uz basu, ja viņi vēlas.